Gündem

Yorumlar

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

CAR ALICAKLARIN DİKKATİNE

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: CAR ALICAKLARIN DİKKATİNE   Salı Ocak 19, 2010 11:28 pm

(ÖNEMLİDİR)

Arkdaşlar bakın çar alırken yapılan sahtekarlıklarından birini anlatıcam size.

Şimdi bi çar aldınız 70 lwl adamlar buluştunuz bir yerde cafeye gidip işlerinizi hallettiniz mail ve şifresini değiştirdiniz peki sonra çar tamamen sizinmi oldu HAYIR

Adamlar size çarı sattıkları gün gold preli başka bir çardan ticket atıyorlar çarın bilgilerini veriyorlar hacklendim çarımın bütün bilglilerini değiştirdiler lütfen yardım edin diyorlar ondan sonra 2-3 gün sonra bi bakıyonuzki çarınızın bütün bilgileri değiştirilmiş.

Bu olay eminimki çoğu kişinin başına gelmiştir.Benimde başıma geldi 65 lwl e 80 ytl saymıştım cuma günü okuldan bi çıktım ohh sabah kdr kasarım ümidiyle bi baktım çar gitmiş yani fazla üzülmedim sonuçta bir oyun ama giden paraya üzüldüm keşke daha önce öğrenseydim işte sizde benim gibi dememek için bu yazıyı yazmış bulunmaktayım size alıcak bazı önlemleri söylicem

- İlk önce tabiki çarı güvenli kişilerden alın
- Çarın kontrol ettiğinizde fatura geçmişine girin yani geçmişte aldıkları premium ve kaşh eyer geçmişte pre alınmışsa kesn kodunu isteyin click buy felan clik buyu genellikle vermezler ama yinede söleyin kesn kodunu kesin vermeleri lazım eyer yok derlerse önerimiz çarı almayın kesin bi iş vardır çünkü
- Çarı aldığınız adamın ev tel numarasını alın ev telinden konuşun e şimdi diyiceksiniz adam ya atarsa başka birinin telini verirse bunu ortadan kaldırmak için adamın ev tel faturasını isteyin önce güven unutmayın.
- Çarın ticket bölümünü kontrol edin banlanmışmı yada daha önce ticket atılmışmı diye
- Çara premium ve kaşh alın ve kesn kodlarını saklıyın bölece büyük oranda bu riski kaldırmış olursunuz

Bunları yaparsanız bu riski büyük olsalıkla ortadan kaldırısınız ama kesin diye bişey yok tabi İYİ ŞANSLAR
Kullanıcı profilini gör http://gokhanin.forum-2007.com

CAR ALICAKLARIN DİKKATİNE
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası